Главная / ЕКОФЕРМЕРСТВО / В Австралії презентували першу у світі екологічну багатоповерхівку (фото) |

В Австралії презентували першу у світі екологічну багатоповерхівку (фото) |

Розташована тридцятиповерхова будівля у південному Брісбені, що у Австралії. Ця будівля має один із найбільш густо-зелених вертикальних садів у світі із 300% покриттям ділянки живою зеленню, з 20 тисячами рослин.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: План проєкт “Міський ліс” є частиною нового глобального руху вертикальних насаджень у багатоповерхових будинках.

Завдяки поверненню зелених насаджень проєкт забезпечить у п’ять разів більше дерев, ніж є зараз. Ландшафт займає динамічне положення, стаючи важливою складовою дизайну.

Коментар: “Міський ліс – це, мабуть, найзеленіший варіант, який ми можемо спроєктувати за допомогою сучасних доступних для нас інструментів та правил озеленення“, – зазначили архітектори.

Дизайнери впевнені, що нам потрібно охоплювати більше живої архітектури. Одним із способів усунути кризу пандемії COVID-19 є усвідомлення того, що всі ми є живими істотами. Ми тут, щоб жити, а не кидати виклик смерті.

Джерело: сайт Archdaily

Читайте також: “Єдина в Україні”: підприємець створив у селі віслючу ферму (фото)

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

«З паперу проростають квіти»: в Японії створили екогазету в яку додали насіння рослин (фото) |

Творці одного з відомих японських періодичних видань “The Mainichi” вирішили привернути увагу читацької аудиторії незвичним ...

David Montgomery Womens Jersey