Главная / ЕКОФЕРМЕРСТВО / В Україні побудують перше «рибальське село»

В Україні побудують перше «рибальське село»

В Україні планують створити перше “рибальське село” в Татарбунарському районі, на озері Сасик. Будівництво відбуватиметься за кошти німецьких інвесторів, пише “Агро-Центр”, з посиланням на “Сила Громад”.

Інвестори, які зацікавилися проектом, вже раніше займалися будівництвом в сфері еко-туризму в Європі. Вартість проекту попередньо оцінюють в 5 мільйонів євро.

На Івано-Франківщині родина фермерів розводить екзотичних птахів

“При проектуванні території Fischerdorf ми врахували всі сучасні європейські стандарти. На ній передбачені зручна інфраструктура, під’їзди, озеленення, місця зберігання човнів і катерів, система охорони території. Словом, все те, що властиво сучасному рекреаційному комплексу з ідеальною організацією особистого і громадського просторів”,

— йдеться на сайті проекту.

За попереднім проектом Fischerdorf займатиме ділянку розміром 5 гектарів у Татарбунарському районі Одеської області на піщаній косі, яка відділяє озеро Сасик від Жебріянської бухти Чорного моря.

Подружжя створило лікувальний будиночок з бджолами (фото)

За прогнозами розробників, такий проект є актуальним та затребуваним. Це пояснюється популярністю півдня Одеської області як туристичного центру та доступністю екологічних будівельних матеріалів українського виробництва, які популярні в Європі при реалізації подібних проектів.

“Завдяки співпраці з українськими фахівцями в сфері сільського, морського і еко-туризму інвестори Fischerdorf намір створити курорт, який не буде завдавати шкоди багатющої екосистемі прилеглих заповідників і одночасно забезпечить максимальний комфорт відпочиваючим”,

 — йдеться на сторінці проекту.

Пишні українські моделі позували в образі фермерок (відео)

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Как посадить клубнику на агроволокно

Как посадить клубнику на агроволокно

Как посадить клубнику на агроволокно Почему посадить клубнику на агроволокно выгодно Чтобы облегчить уход за ...

David Montgomery Womens Jersey