Главная / ЕКОФЕРМЕРСТВО / У Франції вчені вивели фрукт «нового покоління» |

У Франції вчені вивели фрукт «нового покоління» |

Спеціалісти компанії IFO, яка досліджує та розробляє сорти яблуні та груші, успішно вивели новий ранній сорт яблук – HC2-1.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Цей фрукт уже успішно вирощують у Франції. Крім того, є підстави назвати його фруктом “нового покоління”, що скоро завоює ринок.

Коментар: “HC2-1 — це високопродуктивний сорт. Плоди дозрівають ближче до кінця серпня і добре зберігаються. Яблуко дуже соковите, солодке й одночасно з цим незвичне на смак. Воно добре хрумтить і має унікальне рожево-червоне забарвлення. Ми впевнена, що ця новинка буде цікава як для споживачів, так і для виробників”, – розповідає представниця компанії-селекціонера Фіона Девідсон.

Вона також додає, що сорт HC2-1 вже офіційно представлений великій міжнародній групі виробників зі США, Мексики, Чилі, Південної Африки, Австралії, Нової Зеландії та Німеччини.

Коментар: “Ми одразу зрозуміли, що знайшли щось дуже особливе, коли вперше побачили ці яблука в саду. Всі інші ряди здавалися буденними поряд з HC2-1. Ми ніколи раніше не бачили яблук із таким інтенсивним і яскравим кольором”, – розповідає представник французької компанії-виробника Арно де Пуенуф.

Джерело: сайт Dalival.com

Читайте також: “Полуниця зі смаком ананасу”: грузинський фермер вирощує новий сорт ягоди

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

«З паперу проростають квіти»: в Японії створили екогазету в яку додали насіння рослин (фото) |

Творці одного з відомих японських періодичних видань “The Mainichi” вирішили привернути увагу читацької аудиторії незвичним ...

David Montgomery Womens Jersey