Главная / ЕКОФЕРМЕРСТВО / У саду вінницького фермера росте 60 сортів винограду

У саду вінницького фермера росте 60 сортів винограду

Віктор Янович розповідає, що винограду завжди потрібні сонце і родючі ґрунти. Проте цього року погода змусила виноградарів трошки попрацювати, пише “Агро-Центр”.

“Але у цьому році друга половина травня і початок червня не сприяли розвитку винограду, погода була спекотна, із зливами. Кущі не розростались, грона не запилювались, час був загублений. Втім, для тих, хто любить і знає цю справу, проблем не було! Звичайно, виноград потребує великої праці, але й віддає за неї сповна! Хіба не радість виноградарю, коли він бачить величезні 2-3-кілограмові соковиті грона, результат своєї турботи і уваги?”

— розповів Віктор Янович.

Гарний врожай цього року отримали з таких сортів як Восторг, Преображення, Ювілей, Новочеркаська, Віктор, Насолода, Нізіна, Лора, Аркадія, Новий подарунок Запоріжжю, Королевський ніжний і багато-багато інших. Загалом у саду фермера ростуть 60 сортів винограду.

“Особливо гарно показали себе кишмишні сорти — Афродіта, Століття, Велес, Б/с 342 та ін. Виноград — така культура, яка вимагає уваги до себе не тільки влітку, а практично цілий рік. На зиму його треба добре укрити, слідкувати, щоб лози не померзли. Весною — своєчасно відкрити, щоб не запріли бруньки.”

— поділився фермер.

Чоловік розповідає, що кущі треба проріджувати, якщо з однієї бруньки виростає два-три пагони, то слід залишити тільки один, найсильніший. Коли настає тепло, лози розкладають по шпалерах. А далі починається своєчасна обробка від хвороб і шкідників. За всі зусилля виноград віддає сторицею! Таку красу не соромно і людям показати!

Джерело: 33kanal.com

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Как посадить клубнику на агроволокно

Как посадить клубнику на агроволокно

Как посадить клубнику на агроволокно Почему посадить клубнику на агроволокно выгодно Чтобы облегчить уход за ...

David Montgomery Womens Jersey