Главная / ЕКОФЕРМЕРСТВО / У спальному районі столиці, серед висоток, процвітає ферма

У спальному районі столиці, серед висоток, процвітає ферма

Між висотками житлового масиву Позняки в Києві продовжує жити хутір. Спільне господарство на площі в 63 сотки з вівцями, козами, свинями, кроликами та свійською птицею там утримує родина з дев’яти осіб, пише “Агро-Центр”, з посиланням на birdinflight.com.

На грядках з саджанцями полуниці чаклує жінка років шістдесяти — Наталія Дмитрівна. Для селянки вона виглядає нетривіально: кепі в дрібну клітку, бувала шуба нарозхрист, светр великої в’язки з великим зморщеним коміром, бордові штани і шоколадні уггі. Їй би не в городі копатися, а сидіти з чашкою кави.

Жителям навколишніх висоток складно ужитися з фермерами. Одні приходять з дітьми, як в безкоштовний зоопарк, погодувати кроликів і свиней. Інші строчать скарги на антисанітарію. Багато зачекалися, поки на місці ферми виросте чергова висотка. Краще, мовляв, дивитися у вікна навпроти, ніж терпіти запах від живності внизу.

Прибуткова справа: фермер з Київщини почав виготовляти вино

В “ковчег” Наталії Дмитрівни сьогодні з легкістю вміщаються вівця Буля, двадцять поросят, з десяток великих свиней, більше тридцяти курей, п’ять птахів, курчата, індики, кролі і дві кози.

“Раніше двадцять кіз було. Ними заправляв козел-заводила, виганяв усіх з ями і вів до висоток,”

— згадує Юрченко.

Мистецтво і любов на все життя: фермерка готує крафтові сири та розвиває сироваріння в Україні

Найскладніше зі свинями. Домовилися з дитсадком і школою-інтернатом: через день забирають звідти бочки з відходами їдалень. Ніяких біодобавок, тільки помиї.

Прогодуватися допомагають і кури-несучки, і кози. У надрах ферми кипить справжня “Санта-Барбара”. Разом з Наталією Юрченко живуть дочка Таня (ветеринар), син Вова з дружиною і донькою Євою, Котик (Слава, чоловік Наталії Юрченко), а також Мішель (Михайло Іванович), її колишній чоловік.

Підприємці з Запоріжжя вирощують та продають суперфуд — спіруліну

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Как посадить клубнику на агроволокно

Как посадить клубнику на агроволокно

Как посадить клубнику на агроволокно Почему посадить клубнику на агроволокно выгодно Чтобы облегчить уход за ...

David Montgomery Womens Jersey