Навіщо вчити німецьку мову на самоізоляції

Пандемія коронавірусу та пов’язані з нею карантинні обмеження посадили людей по домівках та докорінно змінили побут. Одні були змушені перейти на дистанційну роботу. Інших звільнили чи відправили у відпустку на невизначений термін. Витрачати вільний час можна з користю для себе. Замість нескінченного перегляду серіалів радимо опанувати ще одну мову. Адже рано чи пізно карантин закінчиться, і успішним стане той, хто в період вимушеної бездіяльності збагачувався новими знаннями та навичками, набував переваги перед конкурентами. Вивченнчя німецької мови – один зі способів отримати ці конкурентні переваги та вирости у власних очах. Розповідаємо, чому.

Навіщо вчити німецьку мову на самоізоляції
Навіщо вчити німецьку мову на самоізоляції

Почнемо з коротких філологічних відомостей. Німецька мова належить до германської групи. Її найближчими родичками є англійська, нідерландська, данська та норвезька. Звідси випливає, що за наявності знань мови міжнародного спілкування легше вивчити німецьку. В свою чергу, опанувавши її, легше буде оволодіти іншими германськими мовами. До речі, для вивчення добре підходять ці аудіо уроки німецької мови.

А як ви гадаєте, яка мова є рідною для більшості європейців? Англійська? А от і не вгадали! Німецька мова посідає друге місце за поширеністю в Європі після англійської. Саме нею промовляють перші слова 130 мільйонів чоловік. Зазначимо, що ареал вжитку німецької мови не обмежений самою тільки Німеччиною. Нею послуговуються мешканці Австрії, Швейцарії, Бельгії, Люксембургу та Ліхтенштейну, італійської провінції «південний Тіроль». Мовою Гетте та Нідсше спілкуються також національні меншини США, Аргентини, Бразилії.

Говорячи про переваги вивчення німецької мови, люди часто висловлюють бажання прочитати в оригіналі Ґете та Шиллера. Ці класики, звичайно, варті всілякої уваги та вивчення їхньою рідною мовою, але слід пам’ятати, що німецькою виходить близько 100000 книжок. Кожна десята книжка в світі виходить цією виваженою та по-своєму милозвучною мовою. Лише 10% німецькомовної літератури перекладається. Це означає, що, не вивчивши німецьку мову, ви позбавите себе можливості прочитати 90000 книжок без урахунку наукових робіт. Німецька – одна з мов вчених, яка посідає друге місце за кількістю виданих наукових робіт після англійської. Німецькою мовою створено понад 160 млн. Є ресурси бізнесової, розважальної, новинної та інших тематик.

Освіта у Великій Британії вважається найбільш престижною, проте Німеччина та Австрія пропонують більш лояльні умови навчання. Освіта в цих країнах безкоштовна, а талановиті студенти можуть претендувати на гранти та стипендії. Економіка німецькомовних країн стабільно розвивається та надає широкі можливості для роботи та бізнесу. Місцева влада завжди рада кваліфікованим мігрантам, проте і в Україні можна працевлаштуватися у філіал німецької чи австрійської компанії. Спеціалістів, які володіють німецькою мовою, менше, ніж знавців англійської, і цінуються вони більше. До того ж, сучасні технології відкривають перспективи для дистанційної роботи в іноземних компаніях. На останок зазначимо, що в період самоізоляції легше отримати якісні освітні послуги за адекватною ціною. Викладачі німецької мови радо роблять знижки на свої курси.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *