Ціни на свинину опустилися нижче 80 грн/кг

Друга декада липня почалася зі зниження закупівельних цін на свиней забійних кондицій.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України». 

«Торги минулої п’ятниці завершилися зсувом цін на свиней забійних кондицій на 2-3 грн/кг у бік пониження. Тож хоча в центрі, на півдні та на сході кілограм свинини живою масою переважно коштував 80 грн/кг та вище, епізодично зустрічалися і нижчі ціни, а на заході котирування цього тижня коливалися між 77 та 80 грн/кг. Відповідно, середньозважена ціна зупинилася на рівні 79,1 грн/кг, або на 3,2% нижче минулотижневої позначки», — уточнили аналітики.

Оцінки щодо поточної ситуації на ринку живця та її подальшого розвитку серед переробників неодностайні.

«Так, низка операторів констатує послаблення торговельної активності та посилення конкуренції між постачальниками охолодженої свинини. Водночас інші відзначають обмеженість пропозиції живця та/або нижчу забійну масу тварин, що не дозволяє здійснити позапланову заготівлю.

Додатковим чинником тиску на ціни є поширення інформації про надходження свинини з-за кордону. Утім, темпи надходження наразі поступаються активності минулого місяця, а сама м’ясна сировина, за відгуками операторів ринку, за якісними характеристиками не складає конкуренції вітчизняній свинині», — підсумували в асоціації. 

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *