На ринку свинини знизилася торгівельна активність

Другий тиждень липня приніс подальше зниження цін закупівлі свиней забійних кондицій. Торги на 28-й тиждень завершилися пониженням планових цін на 1-3 грн/кг проти котирувань попереднього тижня.

Про це повідомляють аналітики асоціації «Свинарі України».

Відмічається, що на заході ціновий коридор зупинився на рівні 52-53 грн/кг, у центрі основні товарні партії реалізовували по 54,5-56 грн/кг, а на сході ціни варіювалися в межах 55-57 грн/кг. Середньозважена цінова позначка цього тижня склала 54,1  грн/кг, що на 4% менше, ніж на початку місяця.

«Представники м’ясопереробної галузі констатують нехарактерну для сезону млявість торговельної активності на ринку свинини як попереднього, так і цього тижня. Через це низка переробників мали перехідні залишки, тож скоротили обсяги заготівлі. Водночас оператори зазначають, що реалізація ще не встигла відреагувати на зміну цін, тож на ринку спостерігається розбалансованість попиту та пропозиції. Переробники очікують, що у кінці липня ринкова ситуація стабілізується, після чого закупівельні ціни мають відновитися», — відмічають аналітики. 

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *