Прибуткова справа: переселенці з Донецьку відкрили індичу ферму (відео)

Після подій 2014 року на Сході України, родина Олени Ковтонюк була змушена покинути рідне місто та починати життя спочатку. Сьогодні родина успішно працює на власній фермі, де вирощує індиків, пише “Агро-Центр”, з посиланням на UATV.

До того як Олена і її родина почали вирощувати індиків, досвіду фермерства вони не мали. Тож починаючи свою справу абсолютно все вивчали з нуля.

“Нам довелося змінити 6 місць проживання. Ми вирішили ризикнути – спробувати зайнятися сільським господарством. Досвіду ніякого не мали, ми міські жителі з народження. Але, на щастя, є гугл, інші фахівці так почали шукати, спілкуватися і вивчати все необхідне”

— поділилася Олена.

Фермер з Одещини заклав перший в Україні фісташковий сад

Так вирішили вирощувати птицю. Були помилки, але Олена відзначає, що це все одно було цікаво. Сьогодні родина вирощує індиків.

Експерти відзначають, що сьогодні цей напрямок тваринництва є надзвичайно вигідним та перспективним. Щороку спостерігається позитивна динаміка відмови від жирного м’яса такого як свинина, яловичина, баранина, щороку скорочується, а м’яса індички збільшується. Найперше, через тенденцію здорового способу харчування.

“Потенціал на ринку дуже великий. Збільшується і попит споживання, і ціни на дану продукцію, – зазначив він. – На початок 2018 року виробництво індички в Україні склало 1,6 млн голів.”

— розповів аналітик Артем Чорний.

В Умані ресторатор власноруч вирощує овець для свого ресторану


Український ринок захоплює контрабандна свинина з ЄС

Працівники ферми велику увагу приділяють здоров’ю свого поголів’я, тому ще це напряму впливає на якість м’яса.

“Ми годуємо нашу птицю чистим кормом: пшениця, кукурудза, макуха і соя. Усе – без домішок, чистий корм. Наші індики хімії не їдять, – розповідає Іван Денисюк. Влітку даємо траву, восени – гарбуз”.

— розповідають працівники ферми.

За словами Олени саме використання натуральних кормів робить смак їхньої індички особливим.

“Мені говорять: Олено, ніде такого м’яса не їли, як у вас. До нашого господарства приїжджали з декількох ресторанів, в тому числі і кухарі, щоб тільки подивитися, чим ми годуємо птицю”.

— відзначає фермерка.

Сьогодні Олена впевнено будує плани на майбутнє. Так планують розширити ринки збуту та вийти на зовнішні ринки, для цього вони мають всі можливості.

На імпорт: українські яйця завойовують закордонні ринки

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *