Сінгапур відкрив ринок для української курятини

Сінгапур відкрив ринок для української курятини

Тваринництво
17 грудня 2018.
09:12

260

Компетентний орган Сінгапуру з питань сільськогосподарських харчових продуктів та ветеринарії (AVA) 14 грудня 2018 р. повідомив про завершення процесу розгляду української заявки на експорт м’яса птиці та продуктів з нього, столових яєць та яєчних продуктів до Сінгапуру з позитивною оцінкою.

Про це йдеться у повідомленні Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів

«Україна отримала схвалення для експорту м’яса птиці та продуктів з нього, свіжих столових яєць та яєчних продуктів до Сінгапуру. Це свідчить про ефективну та дієву державну систему контролю за безпечністю харчових продуктів та охорони здоров’я тварин» — відзначили у відомстві.

Схвалення на експорт продукції отримали 8 українських підприємств, яких проінспектували представники компетентного органу Сінгапуру під час верифікаційного візиту інспекторів AVA до України впродовж 29 липня ? 6 серпня 2018 р.

Наразі триває процес погодження форми ветеринарного сертифікату між компетентними органами України та Сінгапуру на експорт м’яса птиці та продуктів з нього, столових яєць та яєчних продуктів з України до Сінгапуру.

Інформація щодо погодження форми сертифікату буде повідомлена Держпродспоживслужбою на сайті.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *