Свинина в закупівлі подешевшала на 3%

Низхідний рух цін на свиней забійних кондицій продовжився на початку листопада.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

«Торги минулого тижня завершилися для операторів вітчизняного ринку свинини зниженням закупівельних цін на 1,5-3 грн/кг. Так, більшість товарних партій у центрі реалізували по 68-71 грн/кг, на сході ціна коливалася в діапазоні 66-70 грн/кг, у західних областях — у межах 66-68 грн/кг. Цінові позначки нижче 66 грн/кг зустрічалися епізодично у східних регіонах і виключно при бронюванні партій після завершення основних торгів — у понеділок-вівторок поточного тижня», — говориться у повідомленні.

Середньозважена ціна реалізації свиней забійних кондицій цього тижня зупинилася на рівні 67,4 грн/кг, поступившись на 2,9% минулотижневому показнику.

«Ключовими чинниками, що наразі створюють тиск на ціни, є посилення конкурентної боротьби між переробниками на тлі зменшення торговельної активності та обережніша закупівля живця. Так, представники м’ясопереробки були змушені скоригувати обсяги заготівлі, щоб запобігти формуванню перехідних залишків продукції через порушення графіків постачання охолодженої свинини у зв’язку з частими повітряними тривогами та перебоями електропостачання», — додали в асоціації.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *