Закупівельні ціни на свинину за тиждень впали на 8%

Ціни на ринку живця продовжили зниження у другій половині жовтня.

Про це повідомляє асоціація «Свинарі України».

«Торги минулої п’ятниці завершилися подальшим просіданням цін на свинину живою масою та поглибленням міжрегіональної розбіжності цін. Так, на сході живець закуповували по 73-76 грн/кг, у центрі межі цінового коридору на основні товарні обсяги були на гривню нижчими, хоча епізодично зустрічалися і вищі ціни, а на заході фіксували найнижчі ціни — 70-72 грн/кг. Середньозважена ринкова позначка зупинилася на рівні 71,6 грн/кг, що на 8,4% нижче за минулотижневу позначку», — говориться у повідомленні.

Частина представників м’ясопереробної галузі аргументують таке зниження сезонним відновленням пропозиції, зокрема і від «ситуативних» відгодівельників, а також пожвавленням імпортної активності на тлі традиційного для періоду послаблення попиту.

«Водночас окремі з них констатують, що зниження активності реалізації поступається темпам послаблення цін. Прискоренням для останнього є песимістичні цінові настрої та побоювання дрібних виробників свинини, підкріплювані інфоприводами про надходження дешевшої імпортної сировини», — підсумовують в АСУ.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *