G7 займуться краденим з України зерном

Країни G7 поінформовані, що росія розкрадає українське зерно. Тому «Велика сімка» працює над схемою боротьби з незаконним вивезенням на продажем культури, вирощеної в Україні. Для цього планують використовувати хімічну ідентифікацію.

0542_photo_sizeds_1_650x410.jpg (37.09 Kb)

Про це повідомив міністр продовольства та сільського господарства Великобританії Марк Спенсер.

Він зробив заяву на конференції Міжнародної ради по зерну (IGC), підкресливши, що Велика Британія є лідером у цій схемі, всі країни G7 тісно співпрацюють з Україною у цьому питанні.
«Ми вважаємо, що (хімічна ідентифікація. — Ред.) буде ефективним засобом для стримування подальших крадіжок українського зерна», — сказав Спенсер.

Саме Велика Британія нещодавно оголосила про новий пакет санкцій проти росії через війну проти України, який націлений на «тіньових осіб і організації», пов’язані з крадіжкою українського зерна.
В Reuters звернули увагу, що націлювання санкцій на організації, які займаються торгівлею зерном, є незвичайним, оскільки вони підтримують гуманітарну стабільність.

Нагадаємо, що після початку повномасштабної війни росія почала масово красти українське зерно з окупованих територій.
Для вивозу награбованого зерна загарбники використали, зокрема, порти Криму. У грудні 2022 року Reuters повідомляло, що Сирія різко збільшила імпорт пшениці з окупованого півострова.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *