Главная / АГРОБІЗНЕС / Реагуємо на проблеми озимого ріпаку

Реагуємо на проблеми озимого ріпаку

Кернел переміг у національному конкурсі «Благодійна Україна»

2 хв. читати17 квітня 13:42

Благодійний фонд «Разом з Кернел», заснований компанією Кернел в 2013 році, став переможцем Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018» у номінації «Всеукраїнська благодійність». Теґи: кернелKernel

Національна експертна комісія відзначила багаторічну роботу команди Фонду, яка реалізує проекти корпоративної соціальної відповідальності. У  2018 році агропідприємства Кернел та фонд направили 43 млн грн на розвиток сільських територій. Фінансування спрямоване на підтримку потреб громад та створення комфортних умов проживання в українських селах у сферах сільської освіти, медицини, благоустрію, інфраструктури, культури і спорту. Наразі систематичну допомогу отримують 905 підопічних сіл.

 

– зазначає Оксана Коваль, Керівник департаменту комунікацій, PR і GR Кернел. – Найвище визнання і свідчення ефективності соціальних проектів – це громади, від яких ми регулярно отримуємо подяки та зворотній зв’язок.

 

Довідка:

Благодійний Фонд «Разом з Кернел» заснований у 2013 році з метою систематизації проектів і підвищення прозорості соціальної активності компанії Кернел, надання адресної допомоги та фінансування соціальних ініціатив. Спільно з мешканцями сіл Кернел активно підтримує й розвиває сільську освіту, медицину, культуру, спорт, інфраструктуру тощо. Щороку за участі місцевих мешканців фонд здійснює моніторинг цільового використання грошових коштів та ефективності реалізованих проектів.

Джерело: agroreview.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Як фермерам захистити свій прибуток

Термін придатності: як розпізнати продукти, які несуть загрозу для життя людини 2 хв. читати24 жовтня ...

David Montgomery Womens Jersey