120 тис. га обстежених та розмінованих полів вже використовуються, – Юлія Свириденко

За минулий тиждень сапери обстежили біля 4,5 тисяч га земель сільгосппризначення. З них в Херсонській області – понад 3,7 тис га, Миколаївській – більше 430 га, Харківській – понад 280 га.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінекономіки.

Всього з початку року урядові та неурядові оператори обстежили понад 200 тис га земель сільгосппризначення, визначених для першочергового розмінування.

«Є 200 тисяч гектарів обстежених з початку року земель сільськогосподарського призначення. Це значний результат та значні темпи роботи. Особливо важливо, що понад 120 тисяч гектарів обстежених та розмінованих земель вже використовується сільгоспвиробниками. Повернення земель сільгосппризначення до економічної експлуатації, відновлення економічного життя на звільнених територіях і є головною метою плану першочергового розмінування сільгоспземель, на досягнення якої ми працюємо», – зазначила міністр економіки Юлія Свириденко, посилаючись на дані обласних військових адміністрацій.

Нагадаємо, План заходів із розмінування (гуманітарного розмінування) земель сільськогосподарського призначення розрахований на чотири роки та передбачає повернення в господарську експлуатацію понад 470 тис га найбільш цінних сільськогосподарських угідь.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *