Главная / АГРОНОВИНИ / Членом наглядової ради «Укрзалізниці» призначений Аудіцкас

Членом наглядової ради «Укрзалізниці» призначений Аудіцкас

Членом наглядової ради АТ «Укрзалізниця» призначений президент і співзасновник Української академії корпоративного управління Адомас Аудіцкас. Це закріплено розпорядженням Кабінету міністрів №653-р від 14 серпня 2019 року. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «Економічна правда».

Зазначається, що Аудіцкас призначений до наглядової ради «Укрзалізниці» як представник від держави.

Кабмін також уповноважив держсекретаря Міністерства економрозвитку і торгівлі підписати договір із Аудіцкасом про занятті ним зазначеної посади.

Адомас Аудіцкас має 15-річний професійний досвід у сфері інвестиційного та корпоративного банкінгу, держуправління і управлінського консалтингу. Він керував реформою держпідприємств у Литві в якості віце-міністра економіки.

Окрім цього, Аудіцкас був головою найбільшого литовського енергетичного холдингу Lietuvos Energija, а також членом правління Giraites Ginkluotes Gamykla (литовський фонд державного майна).

Наразі він є членом наглядової ради ПАТ «Магістральні газопроводи України», співзасновником і президентом Української академії корпоративного управління. Виступає в ролі радника прем’єр-міністра Володимира Гройсмана на громадських засадах.

Як повідомлялося, в червні 2018 року Кабмін затвердив кандидатури семи членів наглядової ради «Укрзалізниці».

Станом на кінець серпня до складу наглядової ради УЗ входять чотири незалежних члена: екс-глава представництва ЄБРР в Україні Шевки Аджунер (глава наглядової ради), старший член Atlantic Counsil Андерс Ослунд, член наглядової ради Литовської і ради директорів Казахстанської залізниці Крістіан Кун і Матьє Андреас, до недавнього часу колишній старший радником австрійської нафтової компанії OMV.

В якості членів наглядової ради-представників держави в наглядову раду «Укрзалізниці» входять: директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Даніель Білак, керівник служби віце-прем’єра і член наглядової ради ПАТ «Магістральні газопроводи України» Костянтин Мар’євич, а також новопризначений Адомас Аудіцкас.

Третій представник влади у наглядовій раді «Укрзалізниці» — Іван Юрик, який раніше очолював представництво Blackstone в Україні і був звільнений у червні 2019 року.

До інформації:

Наглядова рада з’явилася в «Укрзалізниці» у липні 2018 року.

У квітні 2019 року з «Укрзалізниці» звільнили двох членів правління. Як прокоментувало цю заяву джерело ЕП в уряді, швидше за все, таким чином в УЗ вирішили почати кадрові чистки людей із негативною репутацією.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В Україні виробництво зерна в 2020 році може скласти близько 73 млн тонн — ІА «АПК-Інформ»

З урахуванням офіційних даних щодо посівних площ під культурами і оперативних даних із урожайності зібраних ...

David Montgomery Womens Jersey