Главная / АГРОНОВИНИ / Україна різко наростила виробництво соняшникової олії

Україна різко наростила виробництво соняшникової олії

У січні-липні 2019 року в Україні було вироблено 3,25 млн тон нерафінованої соняшникової олії, що на 17,3% перевищує показник аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомили в Державній службі статистики України. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

У липні 2019 року виробництво даної продукції склало 320 тисяч тон, що на 61,2% вище за показник аналогічного місяця 2018 року, але на 23,9% нижче червня.

У Держстаті також вказали, що обсяги виробництва маргаринів та харчових жирів за 7 місяців досягли 80,4 тисяч тон, що на 0,6% вище за аналогічний показник минулого року.

У липні в Україні було вироблено 11,6 тисяч тон даної продукції, що на 5,2% нижче за результат аналогічного місяця 2018 року, однак на 10,4% вище результату червня.

До інформації: у вересні-червні 2018/19 МР експорт соняшникової олії досяг рекорду в 5,2 млн тон (+14,5% в порівнянні з минулим роком). Збільшення відвантажень обумовлено рекордним урожаєм та обсягами переробки сировини всередині країни.

Раніше повідомлялося, що через прогнозоване зростання вироблення соняшникової олії Аргентина зацікавлена ​​в збільшенні його поставок в Індію, тим самим склавши конкуренцію Україні на індійському ринку.

З початку поточного сільськогосподарського сезону Україна скоротила експорт олійної продукції на 0,3 млн тон у порівнянні з аналогічним періодом минулого сезону. На початок 2019 року обсяг експорту становив близько 3,4 млн тон.

Ціни на соняшникову олію в Україні можуть зрости через коливання курсу гривні та скорочення запасів соняшнику.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Розроблено технологію, яка забезпечує 100% запилення рослин

Розробка ізраїльського стартапу вже пройшла успішні випробовування на плодових насадженнях. Про це пише propozitsiya.com з ...

David Montgomery Womens Jersey