CLAAS презентує новий модельний ряд комбайнів TRION

Новою лінійкою TRION компанія CLAAS завершує повне оновлення модельного ряду комбайнів, що було розпочато з випуском нового покоління LEXION 8000/7000 у 2019 р. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт компанії CLAAS.

TRION — це повністю нова лінійка, що включає 20 моделей, серед яких — не тільки класичні 5- і 6-клавішні, а й 1- і 2-роторні гібриди, доступні у виконаннях TERRA TRAC (гусеничний) і MONTANA (для роботи на схилах).

Широкий асортимент варіантів, характеристик і опцій дає змогу знайти свою модель комбайнів TRION як невеликому господарству, яке шукає просту машину, так і великому, яке шукає технічно досконалішу машину для максимізації продуктивності.

 

Основні характеристики лінійки комбайнів TRION:

Широкий модельний ряд (20 моделей)

Широкий вибір молотильно-сепарувальних пристроїв — клавішний, одно- і двороторний

Велика площа сепарації, що забезпечує високу продуктивність обмолоту

Система очищення JET STREAM у стандартній комплектації в усіх моделях

Нові двигуни Cummings британського виробництва, що забезпечують оптимальну потужність для відповідного розміру комбайна

Широка доступність колісних, гусеничних моделей та моделей для роботи в горбистій місцевості MONTANA

Нове виконання кабіни, яке втілює нові стандарти комфорту

Широкий вибір варіантів подрібнення

 

Базова лінійка включає 2 моделі серії 500 з 5-клавішними соломотрясами, 3 моделі серії 600 з 6-клавішними соломотрясами і 3 моделі серії 700 (роторні), в т. ч. дві моделі однороторних комбайнів і одна двороторна модель.

Спільною для всіх моделей TRION є добре перевірена система первинного обмолоту APS, створена для обмолоту до 90% зерна, залишаючи важче в обмолоті зерно для системи вторинного обмолоту. З метою збільшення пропускної спроможності машини серій 500 і 700 обладнані системою обмолоту завширшки 1,42 м, а серії 600 — завширшки 1,7 м. Тобто, їх ширину збільшену порівняно з попередніми моделями TUCANO (1,32 і 1,58 м).

В комбайнах  TRION система APS складається з прискорювача діаметром 450 мм і закритого молотильного барабана діаметром 600 мм, що на третину більше, ніж у TUCANO. В результаті площа підбарабання у TRION 600 на 31% більша, ніж у TUCANO 450, а у TRION 700 — на 9% більша, ніж у TUCANO 580. Передні підбарабання регульовані, а швидкість усіх трьох барабанів синхронізована за допомогою CEBIS.

Щоб мінімізувати час на ТО, система управління повністю оновлена і спрощена: гібридні моделі мають на 6, а клавішні — на 3 ремені менше, ніж попередня лінійка TUCANO.

Загальна площа сепарації у моделей серії 500 складає 6,25 м2, а у серії 600 — 7,48 м2, тобто найбільша на ринку для комбайнів даного розміру.

Гібридні моделі TRION 730 і 720 обладнано ротором завдовжки 4,2 м і діаметром 570 мм, а модель TRION 750 — двома роторами завдовжки 4,2 м і діаметром 445 мм.

На комбайни TRION встановлюються 6-циліндрові двигуни Cummings об’ємом 6,7 і 8,9 л, що відповідають екологічному стандарту Stage V.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *