Corteva та Мінагрополітики обговорили можливість запуску програми моніторингу якості грунтів на деокупованих територіях

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький зустрівся з президентом EMEA Corteva Agriscience в регіоні Європа, Близький Схід та Африка,  Ігорем Тесленком на полях міжнародної Конференції з питань відновлення України, що відбулася в Лондоні.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Сторони обговорили перспективи розвитку українського виробництва насіння, в тому числі збільшення його експорту до європейських країн. Тарас Висоцький наголосив, про важливість недопущення будь-якого обмеження експорту українського насіння, як запоруки продовольчої безпеки.

Обговорили також співпрацю у розширенні доступу насіння до Європейського Союзу, в тому числі відкриття експорту олійних культур, зокрема соняшнику.  А також можливість запуску спільної програми моніторингу якості сільгоспгрунтів на деокупованих територіях.

Тарас Висоцький подякував EMEA Corteva Agriscience за підтримку соціальними програмами українців та українських фермерів.

Він також висловив вдячність керівництву компанії за рішуче  припинення діяльності в росії після її повномасштабного вторгнення в Україну.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *