Главная / АГРОНОВИНИ / «ДФУ Агро» заявляє про можливий збиток $100-300 тис. через земельний конфлікт «Городок-Агро»

«ДФУ Агро» заявляє про можливий збиток $100-300 тис. через земельний конфлікт «Городок-Агро»

ТОВ «ДФУ Агро» (Грозине Житомирської обл., належить данській Berry Farm) заявило про можливий збиток $100-300 тис. У разі втрати врожаю через земельний конфлікт із ТОВ «Городок-Агро» (Малин Житомирської обл.). Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційний портал «Інтерфакс-Україна».

Про це повідомив директор «ДФУ Агро» Вадим Шестаков на прес-конференції у вівторок.

За його словами, компанія з 2014 року обробляє 1,2 тис. га землі в Житомирській області на підставі договору з сільрадами про управління спадщиною. У листопаді 2018 року «Городок-Агро» орендувало кілька ділянок землі, в тому числі 250 га, які перебували в користуванні «ДФУ Агро» (до 2018 року це було неможливим через законодавство). Дану ділянку «ДФУ Агро» засіяло озимим ріпаком і житом ще до передачі його в оренду «Городок-Агро», в серпні-вересні-2018. Тепер «Городок-Агро» претендує на врожай з даної ділянки.

«Ми запропонували компанії аналогічну за площею ділянку (250 га) культивованих земель, однак вони в ультимативній формі запропонували нам продати решту нашої землі на даних територіях. У травні-2019 ми звернулися в антирейдерський комітет. У червні більшість учасників комітету висловили думку, що «Городок-Агро» не має права на врожай, проте має право на компенсацію», — розповів директор «ДФУ Агро».

Він зазначив, що «ДФУ Агро» згодна з компенсацією, однак домовитися про умови компенсації поки не вдалося.

«Наші збитки в разі збирання врожаю нашим опонентом складуть $100-300 тис. Ми готові зібрати врожай та передати на відповідальне зберігання третій стороні», — сказав Шестаков.

ТОВ «ДФУ Агро» контролюється датською компанією Berry Farm, яка є власником ТОВ «Дан-Фарм Україна» (Халча Київська обл.) — одного з найбільших свинарських підприємств в Україні. Статутний капітал «ДФУ Агро» — 63,7 млн ​​грн.

До інформації: ТОВ «Дан-Фарм Україна» заявляла про плани введення в експлуатацію свинокомплексу по відгодівлі на 25 тис. голів в Коростенському районі Житомирської області на початку 2017 року. Загальна вартість проекту оцінювалася приблизно в 12 млн EUR. Пізніше запуск проекту був відкладений на 2019 рік.

ТОВ «Городок-Агро» зареєстровано в січні 2018 року. Його власником вказан Олексій Лузан. Статутний капітал — 15 тис. грн.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Виноград випередив інші фрукти за темпами зростання цін

У січні виноград став лідером за темпами зростання цін на українському ринку свіжих фруктів. Від ...

David Montgomery Womens Jersey