До експорту агропродукції можуть підключити ще один порт

Порт Миколаєва теж може відновити роботу для експорту української продукції. Проте поки його не підключають до «зернових коридорів» через активні обстріли, розповів Міністр інфраструктури Олександра Кубракова в ефірі телемарафону.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на РБК-Україна.

Він зазначив, що наразі до вивозу зерна готові два порти — в Одесі та Чорноморську. Планується, що протягом тижня порт «Південний» теж відновить роботу.

«Два перших порти, Одеса та Чорноморськ, готові, і вже цього тижня ми будемо як відправляти судна, так і очікувати судна, які будуть заходити в ці порти. До кінця тижня, ми сподіваємося, що порт Південний буде теж готовий», — пояснив Кубраков.

За його словами, порт у Миколаєві також можуть підключити до роботи «зернових коридорів». Але головною умовою залишається безпекова ситуація.

«Я сподіваюсь, що якщо ця ініціатива буде працювати, то незабаром ми перейдемо до консультацій щодо порту Миколаєва. Цей порт, враховуючи, що там відбуваються активні бойові дії, ми в перший етап не включали, але ми нічого не забуваємо і над цим теж будемо працювати», — додав міністр.

Перше судно з українським зерном першим вийшло в море з Одеського порту в понеділок 1 серпня. Корабель перевозить 26 тисяч тонн кукурудзи.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *