FАО допомагає оцінити збитки для сільського господарства внаслідок затоплення

Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (FАО) глибоко стурбована впливом прориву Каховської дамби та часткового осушення її водосховища на сільське господарство, рибальство, лісове господарство України, а також на сільські громади та життя сільського населення.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Каховське водосховище та ширша річкова система Дніпра є основним сільськогосподарським водним ресурсом області. Значне зниження рівня води може вплинути на виробництво рослинництва в Херсонській області та прилеглих районах на півдні України. Водосховище та верхня течія Дніпра також були критичними рибними ресурсами для регіону», – вказується в заяві FАО.

Також зазначається, що FАО бере участь в оцінці потреб після катастрофи, зокрема «проводить швидку оцінку шкоди та збитків у сільськогосподарському секторі, в тісній координації з національними органами влади та іншими партнерами ООН».

«FАО підтримує національне швидке реагування для забезпечення сільськогосподарських потреб, які будуть посилені цією оцінкою. Такі дії також тісно координуються з національними органами влади та партнерами ООН», – підкреслюється в заяві.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *