Farmet та “Цеппелiн Україна” стали стратегічними партнерами

Двi компанії, з майже 25-рiчною iсторiєю в Українi, нещодавно стали стратегічними партнерами на території Захiдної України: “Цеппелiн Україна” стала дилером Farmet a.s. на території захiдних областей України. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз “Цеппелiн Україна”.

Тепер покупцi зможуть скористатися послугами компанії “Цепелiн Україна” для придбання посiвних комплексів FALCON, глибокорозпушувачiв КRTEK, культиваторiв KULTIS, ґрунтообробних агрегатiв KOMPAKTOMAT i всієї лiнiйки бренду.

Глибокорозпушувачi KRTEK призначенi для особливо заглибленного розпушування та усунення надмірного ущільнення. Міжрядний культиватор KULTIS застосовується насамперед для розпушування і насичення повітрям міжрядь рослин з внесенням рідких добрив в зону коренів рослин, знищення бур’янів у міжряддях, руйнування ґрунтової кірки. Модульна сівалка FALCON завдяки конструкції призначена для всіх умов і технологій. Дисковий лущильник SOFTER використовується для мінімальної обробки ґрунту з ідеальним підрізанням і інтенсивним перемішуванням рослинних залишків, закладення органічних добрив і видалення бур’янів. Cambridge – котки призначені для додаткової обробки грунту перед посівом і після посіву. Kompaktomat виконує 7 робочих операцій за один прохід. Лемішний лущильник Diskomat призначений для лущення після збирання врожаю всіх культур.

Сподіваємося, що нове партнерство приведе до збільшення кількості лояльних покупців продукції Farmet на ввірених територіях і зростання популярності “Цепелін Україна” в нових сегментах і областях.

Більше про подію – на https://www.youtube.com/watch?v=DFHjQpskZt0

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *