Як дізнатися реальну вартість земельної ділянки до покупки

Ринок землі в Україні активно працює вже три місяці. Багато процесів за цей час були налагоджені, але є й ті, які вимагають доопрацювання. Зокрема, багато питань виникає щодо ціноутворення.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на biz.today.ua.

За словами міністра аграрної політики і продовольства Романа Лещенка, оціночна вартість земель сільськогосподарського призначення іноді не об’єктивна.

Не всі знають про те, що ціна землі визначається автоматично за допомогою сервісу автоматичної оцінки вартості нерухомості. Чим більше в базі угод, які є аналогами для обчислення оціночної вартості об’єктів нерухомості, тим більше наближеним до ринкового стає показник оціночної вартості. Тому оціночна вартість одного і того ж об’єкта з часом може змінюватися.

Ринкова вартість об’єкта залишається незмінною протягом шести місяців. Оціночну вартість земельної ділянки платник податків може отримати ще на стадії прийняття рішення про продаж об’єкта нерухомості. І поки він буде шукати покупця, у нього буде час визначитися, яка саме вартість (оціночна або ринкова), влаштовує його як платника податків.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *