wholesale jerseys  Інформація по програмі xarvio від BASF | ► КОППСТ
Главная / АГРОНОВИНИ / Інформація по програмі xarvio від BASF

Інформація по програмі xarvio від BASF

Спеціально для українського ринку компанія BASF випустила оновлену версію цифрового рішення для сільського господарства xarvio™ FIELD MANAGER. Завдяки такому функціоналу цієї платформи, як моніторинг стану поля, календар обробок та зональні карти обробок, аграрії мають можливість приймати більш обґрунтовані управлінські рішення щодо обробітку полів – від посівів і до жнив. Про це пише propozitsiya.com.

xarvio™ FIELD MANAGER – це комерційний цифровий продукт, що фокусується на проблемах господарства, а також надає рекомендації щодо їх вирішення. Сервіс здатний прорахувати ризик розвитку хвороб чи шкідників на певних культурах на кожному полі, надавати індивідуальні карти обробок з оптимальним розрахунком часу внесення засобів захисту рослин. Вже 2018 року понад 100 українських аграріїв спробували це рішення. Щоб отримувати переваги від нового цифрового підходу до вирощування культур та раннього виявлення проблем, достатньо зареєструватися на сайті www.xarvio.com.

За допомогою ще одного цифрового продукту хarvio™ SCOUTING, BASF надає українським аграріям можливість більш ретельно контролювати стан культури прямо в полі. Використовуючи миттєве розпізнавання за фотографіями, штучний інтелект і технологію обміну даними, xarvio™ SCOUTING дозволяє агровиробникам миттєво і точно визначати типи бур’янів і хвороб на своїх полях. Програма працює на розширених алгоритмах штучного інтелекту, які постійно підвищують точність і функціональність за допомогою машинного навчання й обміну даними. Наразі хarvio™ SCOUTING має п’ять функцій: визначення бур’янів та хвороб, аналіз кількості шкідників, ідентифікація кількості азоту та пошкодження листової поверхні. Окрім того, усі фотографії зберігаються на карті, яка прив’язана до геолокації, тому аграрії можуть відслідковувати де і коли була та чи інша проблема, а також можуть дивитись, які проблеми є у сусідів.

Програма xarvio™ SCOUTING доступна безкоштовно в App Store та Google Play. Для отримання додаткової інформації про цифрові рішення для сільского xarvio™, відвідайте www.xarvio.com.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey