“Укрзалізниця” знизить на 20% вартість перевезення зерна в порти Азовського моря

АТ “Укрзалізниця” готова дати знижку 20% на перевезення зерна в порти Маріуполя і Бердянська. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «Економічна правда».

“Клієнти Маріупольського та Бердянського морського торгового порту, розташованих на Азовському морі, можуть отримати від АТ” Укрзалізниця” знижку на перевезення експортних вантажів”, – зазначається у повідомленні.

Про це вдалося домовитися на нараді 13 березня при Міністерстві інфраструктури, на якому обговорювалися питання формування та встановлення залізничних тарифів на перевезення вантажів у напрямку зазначених портів.

В УЗ розповіли також, що проведений аналіз можливості оптимізації рентабельних тарифів у напрямку українських портів Азовського басейну.

Зазначається, що від самих портів надійшли звернення і пропозиції щодо встановлення пільгових тарифів на перевезення вантажів залізничним ж/д транспортом у межах України.

Так, звернення Маріупольського морпорту було винесено на розгляд Тарифної комісії “Укрзалізниці”.

Остання й ухвалила рішення “надати на умовах відкладеного тарифу знижку в розмірі 20% до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом в межах України та пов’язані з ними послуги на перевезення зернових вантажів, що відправляються зі станцій залізниць України на експорт через ДП “Маріупольський морський торговий порт”.

Водночас в УЗ акцентують на тому, що потрібно виконувати гарантовані місячні обсяги в розмірі 30 тис. тон.

“Дію пільгового тарифу встановлено на період із 1 вересня по 31 грудня 2019 року”, – повідомили у прес-службі “Укрзалізниці”.

Як повідомлялося, після будівництва моста у Керченській протоці вантажообіг українських портів Азовського моря знизився.

До інформації:

У 2017 році морські порти України обробили 132,9 млн т вантажів, що на 0,9% більше показників 2016 року.

За п’ять років українські порти на Азові зменшили перевалку майже вдвічі.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *