Компанія Euralis посилює свою присутність в Україні

Компанія Euralis посилює свою присутність в Україні та переформатує свою українську філію ТОВ «Євраліс Семенс Україна» в окремий бізнес підрозділ Euralis Ukraine Business Unit (раніше Україна входила до підрозділу чорноморського Euralis Black Sea Business Unit разом з такими країнами як Румунія, Болгарія, Туреччина, Молдова , Сербія, Греція). Про це 28 лютого повідомила прес-служба компанії. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«У зв’язку з цим, з 21 лютого 2019 року в ТОВ «Євраліс Семенс Україна» призначено нового генерального директора – Найджел Твейтс. Базуючись в Києві, він також буде членом Ради Директорів Euralis Semences (Франція)», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що Н.Твейтс працював в компанії Zeneca, де відповідав за розвиток бізнесу на ринках Африки та Близького Сходу, а з початку 2000 рр. – в компанії Syngenta на посаді комерційного менеджера в Східній Європі, базуючись спочатку в Швейцарії, потім у Словаччині. Крім того, він очолював представництво Syngenta в Чехії, а в 2009 р був призначений генеральним директором Syngenta Україна. У 2012 р, Н.Твейтс заснував власну дистриб’юторську компанію Agriyield, яка займалася поставками в Україну засобів захисту рослин та біостимуляторів з Європи, Китаю та Індії. Він консультував агрохолдинги в Україні з питань стратегії та операційної ефективності, отримавши великий досвід роботи на українському ринку.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *