Главная / АГРОНОВИНИ / Менше районів та більше ОТГ. Презентовано ідеальну модель адмінустрою чотирьох областей

Менше районів та більше ОТГ. Презентовано ідеальну модель адмінустрою чотирьох областей

У Кабміні проект назвали революцією в адміністративно-територіальному устрої держави. Міністерство регіонального розвитку презентувало розроблені за участі експертів моделі ідеальних територіальних устроїв чотирьох регіонів. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «ТСН».

Про це у Facebook повідомив профільний міністр Геннадій Зубко. Наразі розроблено проекти Волинської, Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської областей з новим районним поділом. За словами урядовця, презентація відбулась у Верховній Раді, але народні депутати її «проспали», хоча це є революцією в адміністративно-територіальному устрої держави.

Із презентованих мап видно, що Дніпропетровська область буде розділена на 5 районів (Дніпровський, Криворізький, Кам’янський, Нікопольський і Павлоградський). В області заплановано 46 об’єднаних територіальних громад (ОТГ), із яких міських — 19, селищних — 18 і сільських — 9.

Вінницька область розділиться на три райони — Вінницький, Могилів-Подільський і Ладижинський. При цьому буде утворено 56 об’єднаних територіальних громад (міські ОТГ — 18, селищні — 23, сільські — 15).

Житомирська область матиме чотири райони — Житомирський, Бердичівський, Новоград-Волинський і Коростенський. У регіоні діятиме 47 ОТГ (міські — 12, селищні — 19, сільські — 16).

Волинь розіб’ють на три райони — Луцький, Ковельський і Володимир-Волинський. Область матиме 44 ОТГ (міські — 11, селищні — 17, сільські — 16).

До інформації: 2018 перші ОТГ стали власниками земель поза населеними пунктами. Майже вісім тисяч гектарів сільгоспугідь на Волині, Харківщині, Кіровоградщині та Запоріжжі тамтешні мешканці отримали рішенням уряду. Разом із ділянками люди отримують можливість самотужки вирішувати, як розпоряджатися землею без втручання держави.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Виробництво цукру в Україні скоротиться

За оцінками аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор», виробництво цукру в 2020/2021 МР прогнозується на рівні 1,2-1,3 ...

David Montgomery Womens Jersey