Міжнародна організація GIZ забезпечила Центри профтехосвіти 6 агродронами від DroneUA

За ініціативи організації Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що працює в Україні над такими проектами, як реформи державного управління, сталий економічний розвиток, енергоефективність та пом’якшення кліматичних змін, Центри професійно-технічної освіти  Державної служби зайнятості отримали флагманські дрони-обприскувачі XAG V40. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз DroneUA.

Міжнародна Група компаній DroneUA поставила агродрони Центрам профтехосвіти з 6 регіонів і провела комплексне навчання з пілотування в Академії Інновацій XAG при НУБІП. 

Найсміливіші освітяни з Івано-Франківська, Сум, Чернівців, Дніпра, Харкова та Одеси вже отримали сертифікат “Оператор агродрона” та будуть масштабувати нову професію у своїх навчальних закладах, впроваджуючи нові дисципліни.

Завдяки підтримці міжнародних організацій навчальні заклади мають унікальну можливість – брати активну участь у відбудові економіки та формуванні кращого високотехнологічного майбутнього України. На цьому історичному етапі нашої країни освоєння роботизованих технологій в агрогалузі займає важливе місце, оскільки дозволяє не лише йти в ногу зі світовими тенденціями та навіть задавати тренди, а й суттєво оптимізувати виробництво. Відтак, окрім економії коштів і заощадження цінних природних ресурсів, робототехніка забезпечує автоматизацію процесів і сантиметрову точність виконання операцій, що, зрештою, підвищує врожайність культур і прибутковість українських господарств.

Відразу після поставки обладнання викладачі навчальних закладів пройшли комплексний курс навчання з пілотування агродронами та освоєння базового технічного обслуговування. Тепер навчальні заклади зможуть модернізувати навчальні програми відповідно до актуальних ринкових тенденцій і вже в наступному році впроваджуватимуть нові дисципліни та навчальні курси, аби підготувати універсальних і затребуваних на ринку фахівців. Окрім того, деякі освітні заклади мають власні земельні ділянки, де вирощують зернові, олійні та плодоовочеві культури. Таким чином удосконалений навчальний процес буде підкріплений власним практичним досвідом застосування дронів-обприскувачів. 

Міжнародна Група компаній DroneUA всебічно сприяє позитивним реформаціям в агрогалузі та ініціює активності, що вдосконалюють вітчизняне сільське господарство на всіх рівнях – від підготовки кваліфікованих кадрів до виробничих процесів у полі.

Плідна співпраця з партнерами, державними установами та громадськими організаціями забезпечує якісну модернізацію вітчизняної агрогалузі в усіх куточках країни.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *