На Харківщині понад 570 тисяч гектарів земель вважаються потенційно небезпечними або замінованими

Ситуація з розмінуванням на Харківщині є важливим аспектом відновлення сільського господарства. Начальник Харківської обласної адміністрації Олег Синєгубов взяв участь у конференції «Victory Harvest», організованій за підтримки американського філантропа Говарда Баффета. Він з перших днів війни надає фінансову та технічну підтримку Харківській області.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на kharkivoda.gov.ua.

За ініціативою фонду Баффета та міжнародної організації MERCY CORPS, сільськогосподарські господарства та малі фермери отримали гранти на відновлення своєї діяльності. Особлива увага приділяється розмінуванню, оскільки понад 570 тисяч гектарів земель на Харківщині вважаються потенційно небезпечними або замінованими через дії російських окупантів.

Наразі збитки сільськогосподарського сектору оцінюються в 18 мільярдів гривень, а піротехнічні підрозділи ДСНС вже зачистили 8 600 гектарів території. Олег Синєгубов наголосив на необхідності збільшення кількості саперів та забезпечення їх сучасною технікою для вирішення проблеми розмінування.

Говард Баффет висловив своє розуміння ситуації, зазначивши:

«Я бачив поля, що палають, росія нищила інфраструктуру, елеватори, обладнання, а щось просто вкрала. Ми зрозуміли, що комбайни і трактори — це саме те, що потрібно аграріям, насамперед для заміни втрачених».

При цьому, Олег Синєгубов підкреслив, що це завдання є пріоритетним для відновлення не лише Харківської області, але й інших регіонів України.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *