На Кіровоградщині дефіциту олії не передбачається, — Валерія Фурманова

В цьому році збір пізніх сільськогосподарських культур на Кіровоградщині не було розпочато, як зазвичай ,у оптимальні терміни їх збирання. Починаючи з 6-7 жовтня господарства продовжили комплекс осінньо-польових робіт і вже обмолотили 98 % від прогнозованих площ соняшнику.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Кіровоградської обласної державної адміністрації.

На Кіровоградщині практично кожне підприємство вирощує соняшник. Оператори зернового ринку відмічають високу олійність цьогорічного соняшнику.

В середньому урожайність  по області складає менше від минулорічного рекордного показника на 10%. Валовий збір очікується  менше проти 2021 року на 12,5%.

«Цьогорічні площі під соняшником в області практично такі ж, як і минулоріч. Дефіциту олії не передбачається. Щодо ціни, то вона залежатиме від того, наскільки Україна зможе налагодити експорт і якою буде ситуація на ринках рослинних олій у світі», — розповіла директорка департаменту агропромислового розвитку ОВА Валерія Фурманова.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *