На Полтавщині оголосили про створення першого обласного агрокластеру

В Полтавському державному аграрному університеті відбулася презентація першого обласного агрокластеру. У заході взяли участь посадовці, серед яких заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Когут та директор Департаменту агропромислового розвитку ПОВА Сергій Фролов.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на poda.gov.ua.

«Консолідуємо зусилля влади, бізнесу та аграріїв для розвитку сільського господарства Полтавщини під час війни. Сьогодні презентуємо перший в області агрокластер. Він виступить як платформа для залучення інвесторів, грантових коштів, для супроводу проєктів, а також як допомога у поточній роботі аграріям», – поділився Володимсир Когут. 

Ректор Полтавського державного аграрного університету Олександр Галич заявив про готовність університету сприяти розвитку роботи кластеру.

«Ми обіцяємо методичну й організаційну підтримку з нашого боку. Також науковий супровід наших викладачів та всіх процесів, які відбуваються під час створення кластеру. Маємо досвід створення IT-кластеру. Тому ми готові ділитися ним та до співпраці, аби створювати додану вартість та сприяти розвитку населення й територій області», – наголосив Олександр Галич.

Презентував агрокластер директор громадської спілки «Агрокластер Грант» Сергій Коваленко. Він підкреслив, що серед важливих напрямків роботи кластеру буде євроінтеграція, екологія, енергозбереження, відновлення територій та підтримка військових.

Партнерами кластеру стануть ОВА, громади, Полтавський державний аграрний університет, Центр зайнятості, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На заході взяли участь представники громад, державних установ, галузевих громадських організацій, субʼєктів господарювання, торгових мереж і компаній, які обговорили актуальні питання та пріоритети розвитку агросфери області.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *