Мінагрополітики оптимізує правила реєстрації сортів рослин

В рамках проекту «Renovation. Сучасний Уряд», Міністерство агрополітики вирішило полегшити життя фермерам та вдосконалити систему реєстрації прав на сорти рослин. Оптимізація полягатиме у переході до електронного формату та скороченні бюрократії.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Робоча група, до складу якої увійшли фахівці Міністерства під керівництвом Державного секретаря Віктора Канцурака, виявила, зокрема, що традиційний процес реєстрації сортів рослин супроводжується великою кількістю паперової документації.

«Технологічний процес подання та розгляду заявок на реєстрацію сортів рослин супроводжується значною кількістю підтверджувальних документів, які складають значний обсяг всього паперового документообігу Міністерства. Як наслідок, це сповільнює процес реєстрації і створює додаткове навантаження на працівників», – зазначив Державний секретар Мінагрополітики Віктор Канцурак.

Нововведення передбачає створення електронного реєстру, автоматизацію подання заявок та відстеження руху заявки на реєстрацію сорту в онлайн режимі.

Проєкт «Renovation. Сучасний Уряд» стартував в жовтні 2023 року за підтримки Проєкту ЄС “Продовження підтримки комплексної реформи державного управління в Україні” (EU4PAR 2). Зміни в реєстрації сортів рослин – це лише один із кроків у напрямку полегшення умов для сільських господарів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *