Мінагрополітики продовжує приймати документи на бронювання та розбронювання військовозобов’язаних.
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.
За останні п’ять місяців у відомство надійшло та було розглянуто десятки тисяч заявок на бронювання військовозобов’язаних для проведення польових робіт. За результатами обробки документів державний секретар Мінагрополітики Віктор Канцурак звертає увагу на ключові вимоги до оформлення пропозицій щодо бронювання військовозобов’язаних. Якщо подані заявки оформленні з порушенням вимог, або не в повному обсязі, далі їх не розглядають та автоматично повертають заявнику.
«Найчастіше ми стикаємося з тим, що підприємства подають неповний пакет документів на бронювання, або документи оформлені з порушенням вимог, наприклад треба зазначати тільки рік народження без дати і місяця, військове звання та облікова спеціальність не відповідають запису у військовому білеті, вказана неточна назва територіального центру тощо. У тому випадку, коли хоча б один документ з переліку відсутній, або має неточні дані, Мінагрополітики не має права для розгляду та подальшого погодження у Міністерстві оборони України», — акцентував державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства Віктор Канцурак.
Пропозиції щодо військовозобов’язаних працівників, як подавати?
Підприємство має надати документ (дата та номер рішення) від обласної військової адміністрації або органів місцевого самоврядування, який підтверджує, що воно залучене до виконання мобілізаційних завдань (замовлень), а також вказати дату й номер відповідного договору.
Крім того, необхідно обов’язково додати супровідний лист із належним обґрунтуванням.
Алгоритм подачі документів:
- супровідний лист із обґрунтуванням пропозицій щодо бронювання військовозобов’язаних, зазначенням електронної адреси, контактних номерів телефонів та осіб тощо за орієнтовною формою у форматі pdf;
- пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою, що додається, у форматі Excel;
- ці ж пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних за підписом керівника у форматі pdf;
- номер договору про виконання підприємством мобілізаційних завдань (замовлень);
- копію листа обласної військової адміністрації або Київської міської військової адміністрації про підтвердження наявності у підприємства мобілізаційних завдань (замовлень).
Джерело: propozitsiya.com