Необхідно продовжити строк дії відстрочки від мобілізації, — ВАР

Всеукраїнська Аграрна Рада у складі ВАФ разом з низкою аграрних асоціацій звернулися до Першого віце-прем’єр міністра України – Міністра економіки України Свириденко Юлії з пропозиціями щодо деяких аспектів бронювання військовозобов’язаних, які працюють в галузі сільського господарства.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ВАР.

Більшість аграріїв навесні 2022 року пройшли процес бронювання і отримали відстрочку від мобілізації, яка не може перевищувати шість місяців. Задля отримання нової відстрочки для військовозобов’язаних аграрні підприємства формують відповідні списки та подають пропозиції. Однак, наразі процес бронювання став затягуватися в органах державної влади, відповідальних за прийняття відповідних рішень.

Нещодавно Мінагрополітики презентувало аграріям зміни до порядку бронювання, суть яких полягає в автоматизації процедури бронювання на базі нової інформаційно-комунікаційної системи «єБронювання».

«Однак, вже у серпні-вересні 2022 року у багатьох аграріїв спливе термін дії відстрочки від мобілізації і працівник сільського господарства може бути мобілізований прямо під час польових робіт, що взагалі ставить під загрозу нову посівну кампанію», – наголошується у зверненні.

Для успішного проведення осінньо-польових робіт аграрні асоціації вважають  за необхідне прийняти системне рішення щодо одноразового продовження строку дії відстрочки від мобілізації на період розробки та запровадження нової системи «єБронювання».

Члени ВАФ підготували пропозиції щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України, якими пропонується одноразово продовжити строк дії відстрочки від мобілізації до 31 грудня 2022 року для працівників, термін дії бронювання у яких спливає у серпні – грудні 2022 року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *