Оновлення модельного ряду CLAAS LEXION — модернізована кабіна, практичні функціональні зміни та розширені функції CEMOS

Після трьох успішних років з моменту запуску нової генерації зернозбиральних комбайнів LEXION, CLAAS підготував ряд технологічних оновлень для всього модельного ряду.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз CLAAS.

Більша кабіна з обертовим сидінням

Оновлені зернозбиральні комбайни LEXION отримають кабіну нової генерації, яка встановлюється на комбайнах TRION з 2021 року.

Збільшений простір, опційне шкіряне сидіння, яке можна повертати на 30 градусів в обидва боки, заслуговують на особливу увагу, адже забезпечують надзвичайний комфорт для оператора під час роботи. З новою кабіною оператор отримує чудовий огляд жниварки та робочої зони довкола завдяки збільшеному лобовому склу, бічним дверцятам, тоншим переднім стійкам і консольним дзеркалам заднього виду.

Зернозбиральний комбайн можна оснастити навігаційною системою кермування нового покоління GPS PILOT з терміналом CEMIS 1200, який монтується у верхньому правому кутку кабіни.

Оптимізація потоку хлібної маси

Для поліпшення потоку хлібної маси від системи обмолоту до роторної системи сепарації ROTO PLUS зернозбиральні комбайни LEXION 7000 і 8000 серій оснастили сегментованим розподільчим бітером. Завдяки новій конструкції потік маси ліпше розподіляється та подається до двох роторів навіть за екстремальних умов збирання. 

Поліпшений процес завантаження транспортних

Аби точно контролювати процес завантаження транспортного засобу, вивантажувальні шнеки діаметром 330 і 420 мм можна опційно оснастити поворотним наконечником. Завдяки миттєвій реакції та плавному позиціонуванню наконечник дозволяє регулювати зміщення зернового потоку в діапазоні 60 см. управляти положенням можна за допомогою багатофункціонального важеля CMOTION.

Три нові функції CEMOS

У CEMOS DIALOG з’явиться нове меню контролю втрат за комбайном, яка дозволить оператору вірно відкалібрувати датчики втрат. CEMOS DIALOG покроково направляє оператора через увесь процес калібрування, щоб уникнути помилок вимірювання та введення.

Для оптимального використання декількох комбайнів на одному полі CLAAS розширює CEMOS системою CEMOS CONNECT. Дана система використовує принцип приймання-передачі, завдяки якому дані налаштувань CEMOS можна передавати від одного зернозбирального комбайна до інших, або через додаток TELEMATICS на кінцевий мобільний пристрій, наприклад, смартфон. 

CEMOS AUTO HEADER — ще одна інновація для комбайнів LEXION і TRION, яка автоматично оптимізує довжину робочого столу, висоту та виліт мотовила залежно від висоти культури, виміряної FIELD SCANNER.

Основні оновлення:

  • Сегментований розподільчий бітер для зернозбиральний комбайнів з APS SYNFLOW HYBRID (LEXION 7000 та 8000 серій).
  • Поворотний наконечник для точного завантаження, зокрема при значних швидкостях (до 180 л/с).
  • Нова кабіна зі збільшеним простором, оптимізованою оглядовістю та опційним поворотним сидінням оператора.
  • Новий GPS PILOT з терміналом CEMIS 1200 для автоматичного кермування та онлайн-документування даних.
  • Опційна система CEMOS CONNECT для оптимального використання декількох комбайнів та система CEMOS AUTO HEADER для автоматичного налаштування жниварки VARIO під час роботи.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *