Главная / АГРОНОВИНИ / Після відкриття ринку землі Україна зможе в рази збільшити обсяги експорту зернових

Після відкриття ринку землі Україна зможе в рази збільшити обсяги експорту зернових

На сьогоднішній день Україна займає потужні місця з експорту зернових культур, а після відкриття ринку землі ці показники можуть зрости в кілька разів. Таку думку висловив голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко, повідомила 18 серпня прес-служба фонду. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Ми вивчали досвід усіх східноєвропейських країн — від Болгарії до країн Балтії, які після розпаду Радянського Союзу вже реалізували земельну реформу. Це давало зростання виробництва зернових культур більше ніж на 40%. Україна зараз і так займає потужні місця з експорту зернових культур, а після земельної реформи ці показники можуть вирости в кілька разів», — сказав А. Радченко.

Він також додав, що, за оцінкою «Аграрного фонду», після проведення земельної реформи протягом 5 років агропромисловий комплекс України отримає більше $100 млрд. інвестицій.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey