Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
Пивовари нарощують виробництво, однак до довоєнного рівня ще далеко | ► КОППСТ

Пивовари нарощують виробництво, однак до довоєнного рівня ще далеко

Виробництво пива в Україні за перше півріччя зросло на 112,5% порівняно з аналогічним періодом торік. Однак цей показник не дотягує до довоєнного рівня, повідомила галузева організація пивоварів Укрпиво.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на LIGA.Бізнес.

Так, обсяг виробництва пива в Україні (крім пива безалкогольного) за січень-червень 2023 року склав 65,2 млн дал. Це лише 76,9% до обсягів виробництва за шість місяців 2021 року.

На кінець 2022 року пивоварна галузь частково відновилася після падіння виробництва через російське вторгнення. Однак загалом за 2022 рік виробництво пива в Україні знизилося на 27,9% порівняно з 2021 роком – до 122,8 млн дал.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *