Польща хоче заборонити імпорт з України замороженої малини та полуниці

Польща проситиме єврокомісара з питань торгівлі Валдіса Домбровскіса заборонити імпорт з України замороженої малини та полуниці.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на gov.pl.

14 липня за ініціативи польського міністра сільського господарства та розвитку села Роберта Телюса відбулася відеозустріч міністрів сільського господарства Польщі, Болгарії, Румунії, Словаччини та Угорщини де розглянули превентивні заходи щодо імпорту агропродукції з України .

«У 2022 році та в перших місяцях 2023 року імпорт української полуниці та замороженої малини до Польщі значно зріс. Це означає величезні труднощі для польських виробників і дуже серйозні порушення ринку. Такої проблеми немає в інших країнах нашої коаліції. Тому Польща вирішила звернутися до єврокомісара з питань торгівлі Валдіса Домбровскіса, щоб включити заморожену малину та полуницю до превентивних заходів, тобто заборони імпорту з України», – повідомив міністр Роберт Телус.

Лист з цього приводу буде передано до Європейської комісії.

19 липня 2023 року міністр Роберт Телус організовує зустріч міністрів сільського господарства Польщі, Болгарії, Румунії, Словаччини, Угорщини та Молдови у Варшаві. Його темою стане ситуація на аграрних ринках внаслідок агресії росії проти України та можливі дії щодо забезпечення справедливих умов конкуренції для аграріїв з країн-членів ЄС та країн-кандидатів. Міністра аграрної політики та продовольства України також запросили на переговори до Варшави.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *