Главная / АГРОНОВИНИ / Прогноз врожаю ріпаку в Україні в 2019 році знижений на 10%

Прогноз врожаю ріпаку в Україні в 2019 році знижений на 10%

Згідно з оновленим прогнозом ІА «АПК-Інформ», в 2019 році Україна збере 3,2 млн. тон ріпаку, що на 15% перевищить показник минулого року. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Прогноз врожаю був скоректований вниз на 10% до попередньої оцінки з урахуванням оперативних даних по прибиранню, які показують не настільки високу врожайність, як очікувалося нами раніше. Але, тим не менш, обсяг виробництва ріпаку в поточному році визначено досягне рекордної позначки», — зазначила аналітик АПК-Інформ Юлія Іваницька.

Відповідно переглянуті в бік зниження статті розподілу ріпаку в 2019/20 МР. Так, потенціал внутрішньої переробки оцінюється в 350 тис. тон проти 500 тис. тон в попередньому звіті (-30%), а експорту — на рівні 2,83 млн. тон проти 3,05 млн. тон (-7%). Незважаючи на зниження оцінок, приріст переробки в порівнянні з 2018/19 МР може скласти 5%, експорту — 15%, і в цілому показники досягнуть максимальних значень.

За підсумками липня 2019 року Україна експортувала рекордний обсяг ріпаку для даного місяця — близько 490 тис. тон, в тому числі понад 450 тис. тон в ЄС. Європейські покупці імпортують олійну на максимальних обертах, обмежуючи закупівлі на внутрішньому ринку, щоб запобігти підвищенню цін через неврожай.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В Україні виробництво зерна в 2020 році може скласти близько 73 млн тонн — ІА «АПК-Інформ»

З урахуванням офіційних даних щодо посівних площ під культурами і оперативних даних із урожайності зібраних ...

David Montgomery Womens Jersey