Главная / АГРОНОВИНИ / Програмою компенсації частини вартості вітчизняної сільгосптехніки скористалося більше 7000 господарств, — 1-й віце-прем’єр-міністр

Програмою компенсації частини вартості вітчизняної сільгосптехніки скористалося більше 7000 господарств, — 1-й віце-прем’єр-міністр

Програмою бюджетної компенсації частини вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва з початку її роботи скористалися 7043 господарства. Про це сказав перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, відкриваючи 4 червня виставку «Агро 2019» в «Експоцентрі України» в Києві, пише propozitsiya.com.

«На початку роботи програми в ній брало участь 40 вітчизняних підприємств сільгоспмашинобудування», — згадує Степан Кубів. Зараз, за його словами, в програмі бере участь уже 163 підприємства. А номенклатура сільгосптехніки, яку охоплює програма, за роки її роботи розширилася з 800 до 11,4 тис. найменувань.

Робота програми, як зазначив перший віце-прем’єр-міністр, дала змогу аграріям купити техніки на суму 4,4 млрд грн, за що вони отримали 912 млн грн компенсації з бюджету. Степан Кубів наголосив, що дія програми забезпечила зростання виробництва на вітчизняних підприємствах сільгоспмашинобудування на 20, 30, а подекуди й на 55% на рік.

Таким чином програма дала змогу вітчизняним аграріям оновити свій машинний парк і в такий спосіб підвищити продуктивність своєї праці. І зараз Україна, як зазначив Степан Кубів, годує 860 млн людей.

Як уточнила під час церемонії відкриття виставки в. о. міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева, з початку поточного року Україна експортувала продукції АПК на $7 млрд. Це становить 40% усього обсягу експорту з нашої держави.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У «Нібулоні» наближається до завершення збиральна кампанія ранніх зернових

Збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «Нібулон» наближається до завершення. Так, ...