Проміжні підсумки цінових індикативів

В AgroMarketUUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 3-6 липня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Української універсальної біржі.

Початок тижня розпочався без суттєвих коливань на ринку зернових. Згодом індикативи на кукурудзу продемонстрували низхідний напрямок. На пшеницю ціни трималися в стабільному діапазоні, проте також прослідковувалося зниження в деяких регіонах.

«Причини, які послаблюють вартість культур наступні: запаси минулого маркетингового року, початок збору нового врожаю, а також очікування низького рівня експорту у найближчі періоди. Якщо говорити про короткострокові прогнози, то передумови до значного підвищення цін відсутні», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи трейдерів станом на 6 липня до минулого тижня:

  • кукурудза – 5 285,64 грн/т (-0,33%);
  • пшениця 2 клас – 5 786,36 грн/т (+0,08%);
  • пшениця 3 клас – 5 565,05 грн/т (+0,01%);
  • пшениця фуражна – 5 000,94 грн/т (+0,11%);
  • соя – 17 189,96 грн/т (-0,08%);

«Внутрішні ціни на сою призупинили зростання і подекуди спостерігалася кореляція у протилежному напрямку. На світовому ринку відмічається аналогічна тенденція. На товарній біржі Чикаго відбулося зниження на ф’ючерси соєвих бобів після того як трейдери зафіксували свої позиції. Це відбулося на фоні новин щодо зниження оцінки посівних площ у США, а також появі оптимізму на хорошу врожайність після нещодавніх дощів», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarketUUB – далі «поділитись номером» – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *