Волинські фермери знайшли рецепт проти капустяної мухи

Волинські фермери Андрій та Сергій Павлюки із міста Рожище знайшли для себе ефективний спосіб боротьби з капустяною мухою: почергово обробляють рослини біопрепаратами та хімічними ЗЗР.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на volyn.com.

«Минулого року почергово обробляли посіви білоголової капусти біопрепаратами та хімічними ЗЗР, — кажуть сільгоспвиробники. — Таким чином урожай вдалося урятувати. А кілька сезонів поспіль перед тим було щось страшне: рослини атакувала капустяна муха і капустяна міль у великій кількості».

За словами Андрія Павлюка, вони експериментують з різними сортами й гібридами, упродовж кількох останніх років надають перевагу пізній капусті Бузоні F1.

Термін її вегетації 120 днів, вона універсальна, підходить і для свіжого ринку, і для тривалого зберігання, урожайність становить 40–50 т/га.

«Попередники під капусту — або зернові, або соя. На своє місце вона в нас повертається через 5 років, — ділиться фермер. — Що ж до хвороб, то якщо гарно виробити поле перед посадкою капусти і добре її підживити, рослини будуть міцними і стійкими до збудників».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *