У Нью-Йорку в офісах встановлюють на дахах вулики

Фінансова компанія Nuveen встановила два вулика на даху будівлі в Нью-Йорку. Тепер співробітники можуть навчитися доглядати за вуликом і добувати мед.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на rubryka.

Так офісні будівлі намагаються залучити орендарів і їхніх підлеглих до роботи в офлайні в епоху пандемії.

Також інші офіси облаштували на дахах сади та тераси.

У компанії такий хід пояснили тим, що офісні співробітники, які перейшли на віддалену роботу, часто доглядають за кімнатними рослинами, встановлюють годівниці для птахів або ж сидять зі своїми ноутбуками на природі.

Тепер багато орендодавців намагаються зробити офіси «більш природними та просторими», щоб повернути працівників в офлайн-режим.

Бджільництво стало найпопулярнішим варіантом повернення працівників у офіси. Орендодавці сподіваються, що бджоли зроблять офісні будівлі більш привабливими.

За їхніми словами, деякі ентузіасти варять з меду пиво. Також компанії з встановлювання вуликів змогли підвищити свій заробіток в умовах пандемії. Наприклад, виторг канадської фірми Alvéole зріс на 666% за час карантину.

Поки неясно, чи достатньо «імітації природи» для залучення орендарів після півтора року успішної роботи на «віддаленні». Наприклад, деякі компанії вже скоротили офісні площі, а багато співробітників сумніваються в необхідності повертатися в офіс.

Крім цього, збільшення кількості заражень штамом «Дельта» змусило відкласти перехід багатьох великих компаній на роботу офлайн.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *