У восьми регіонах Англії оголошено посуху, і це тільки початок

Після експертної конференції у у восьми із чотирнадцяти регіонів Англії оголошено посуху. Національна група боротьби з посухою офіційно оголосила про посуху через затяжні посушливі умови, які не дозволили кільком регіонам країни отримати значні опади протягом усього літа.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Meteoprog.

Згідно з документами, проаналізованими The Guardian, Агентство з охорони навколишнього середовища прогнозує, що наприкінці серпня ще два регіони зіткнуться із посухою. Це Йоркшир та Уест-Мідлендс.

Рішення поставити країну в «статус тривалої посушливої погоди», перший із чотирьох етапів надзвичайної посухи, було ухвалено на зустрічі на початку цього літа, щоб вивчити відсутність опадів. Нині нація вступила у другу стадію.

Це відкриває можливість повсюдного нормування води, полегшуючи водогосподарським підприємствам заборону споживачам мити автомобілі водою з-під крана та використовувати шланги. На цьому етапі також можуть бути реалізовані більш жорсткі заходи, такі як заборона використання розбризкувачів та обмеження на миття вікон, автомобілів і будівель.

Учасники семінару надали невтішні дані про продовольчу безпеку Англії. Оскільки картоплю не можна поливати, очікується, що половину врожаю буде втрачено, і навіть культури, які зазвичай переносять посуху, такі як кукурудза, зазнають труднощів.

Згідно з інформацією, наданою комітету, «вибір зрошення скорочується через швидке спустошення резервуарів», і прогнозуються втрати від 10% до 50% для сільськогосподарських культур, включаючи хміль, яблука, цукрові буряки, моркву та цибулю. Через брак корму для корів виробництво молока знижується по всій країні, а лісові пожежі наражають на небезпеку величезні сільськогосподарські угіддя.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *