Євросоюз захиститься “вуглецевим кордоном” від конкуренції

Європейський союз захистить себе від конкуренції зарубіжних виробників, які не дотримуються його високих екологічних стандартів, шляхом встановлення “вуглецевого кордону”, — заявив глава Євроради Шарль Мішель. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформагенцію «Інтерфакс Україна».

“Ми не допустимо, щоб товари, які не відповідають високим екологічним стандартам, нечесно конкурували з європейською продукцією, завдаючи ще при цьому шкоди планеті”, — сказав він, під час виступу у вівторок на Брюссельському економічному форумі.

“Ми готові створити механізм регулювання вуглецевих кордонів відповідно до поліпшеної Системи торгівлі викидами, щоб захистити для нас рівні умови гри, — продовжував він. — Якщо іноземні компанії хочуть отримати доступ на наш ринок, ми очікуємо від них дотримання рівних умов з нашими європейськими компаніями. Ми посилаємо сигнал не тільки нашим громадянам, а й решті світу: Європа — світова держава. Ми готові твердо відстоювати свої інтереси. Це те, що ми показали в липні”.

Він нагадав, що в липні на саміті ЄС лідери країн союзу прийняли план відновлення після пандемії COVID-19 і забезпечення стратегічної автономії Європи. Вперше велика частина бюджету ЄС прив’язана до його кліматичної мети.

Стратегія ЄС, наголосив Мішель, ґрунтуватиметься на двох основних стовпах – “Зеленому курсі” і “Цифровому порядку денному”, посилених індустріальним планом для більш незалежної Європи.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *