Угода між Укрвинпромом та Національним бюро коньяку захистить інтереси вітчизняного виробника

Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» спільно із Національним міжпрофесійним бюро Коньяку підписали офіційну Угоду про співпрацю, що стала результатом спільної десятирічної роботи у сфері захисту географічних зазначень «Cognac» / «Коньяк» на території України та за її межами.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Ця Угода надає можливість перегляду продовження терміну перехідного періоду для українських виробників на географічне зазначення «Cognac»/ «Коньяк», як того вимагає Угода про асоціацію, підписана між Україною та ЄС.

Національне міжпрофесійне бюро коньяку у співпраці та за підтримки Укрвинпрому, при виявлені контрафакту та/або фальсифікату імпортних алкогольних напоїв із географічним зазначенням «Cognac» вживатимуть та впроваджуватимуть відповідні юридичні дії. Такі заходи оберігатимуть українського споживача не тільки від неякісної продукції третіх країн, а й дадуть змогу поліпшити стан вітчизняної виноробної промисловості, яка наразі переживає кризу через повномасштабне вторгнення.

Ще одним позитивним аспектом угоди стало залучення українських фахівців виноробного сектора до спільної наукової діяльності. Вони отримають змогу проходити короткострокові спеціалізовані курси із питань технологій та якості виробництва коньяку, захисту географічних зазначень, нормативно-правового регулювання тощо під егідою Національного міжпрофесійного бюро Коньяку спільно зі Науковим центром «Український інститут вина».

Нагадуємо, що завдяки спільним зусиллям «Укрвинпрому» та представників Національного міжпрофесійного бюро Коньяку з 1 листопада 2022 року на територію України припинене постачання алкогольних напоїв із маркуванням ГЗ «Cognac»/ «Коньяк», що не відповідають нормативним актам та стандартам.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *