Угорщина погрожує не лише продовжити заборону на агропродукції з України, а й розширити цей список

Уряд Угорщини захистить фермерів і, в разі потреби, з 16 вересня закриє кордон для деяких зернових продуктів, що надходять з України, повідомив міністр сільського господарства Угорщини Іштван Надь на політичному фестивалі «Транзит» у Тихані.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на interfax.

«Якщо ЄС не продовжить заборони на імпорт деяких українських зернових продуктів, термін дії якої спливає 15 вересня, то Угорщина запровадить заборону на імпорт не лише чотирьох продуктів, а й усіх 24 попередніх продуктів задля захисту внутрішнього ринку», – заявив міністр.

За його словами, останніми роками сільське господарство Угорщини переживає одне потрясіння за іншим. Епідемія коронавірусу, посуха, війна, що вирує по сусідству, та її наслідки, енергетична криза, а також те, що дешева українська сільгосппродукція безмитно заполонила європейський ринок – усе це труднощі для виробників, зазначив він.

«Хоча врожай кращий – цього року очікується майже рекордна кількість кукурудзи, продаж стикається з труднощами через дешеву конкуренцію», – додав Надь.

Як повідомлялося, міністр сільського господарства Польщі Роберт Телюс після зустрічі коаліції п’яти прифронтових країн у п’ятницю в Польщі повідомив, що позиція Польщі, Угорщини, Болгарії, Словаччини та Румунії щодо необхідності подовжити обмежувальні заходи проти українських пшениці, ріпаку, кукурудзи та соняшнику залишається незмінною – заборона до закінчення 2023 року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *