Ухилення від сплати понад 250 млн грн податків на експорті горіхів — судитимуть 11 членів злочинної групи

Офісом Генерального прокурора до Шевченківського районного суду м. Чернівці скеровано обвинувальний акт стосовно 11 осіб за фактами ухилення від сплати податків, використання підроблених документів, службового підроблення, а також подання для проведення державної реєстрації документів, які містять завідомо неправдиві відомості (ч. 3 ст. 212, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 205-1 КК України).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на gp.gov.ua.

Розслідуванням встановлено, що обвинувачені ухилилися від сплати загальнообов’язкових податків та зборів до бюджету в особливо великих розмірах під час експорту волоських горіхів до країн Європейського Союзу та Близького Сходу.

До складу організованої злочинної групи увійшли фізичні та юридичні особи, які купували волоські горіхи у населення за необліковану готівку і організували їх експорт через ряд підконтрольних спеціально створених підприємств.

При цьому вони використовували підроблені документи щодо їх придбання у фіктивних підприємств. Реальні обсяги доходів вони приховували та не відображали у бухгалтерському і податковому обліку. Їх злочинна діяльність прикривалася співробітниками Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області. Внаслідок таких дій до бюджету не сплачено понад 250 млн грн податків.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Головного слідчого управління ДБР за оперативного супроводу СБУ.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *