«УКАБ АГРОТЕХНОЛОГІЇ. ЦЕНТР»: СВОЮ ЕФЕКТИВНІСТЬ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ ПОНАД 40 СІЛЬГОСПМАШИН ПРОВІДНИХ БРЕНДІВ

28 липня 2021 року на потужностях агрохолдингу «Агро-Регіон» (с. Велика Олександрівка, Бориспільський р-н, Київська обл.) асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent провели найбільшу польову подію цього літа – «УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР». Подія зібрала понад 1200 гостей та учасників з різних регіонів України.

Захід поєднав у собі польову демонстрацію техніки в роботі; виставкову зону; тест-драйви автомобілів; демонстраційні ділянки (по 7 гібридів кожного бренду) флагманських лінійок кукурудзи таких брендів, як: РАЖТ, Сингента, Лімагрейн; експрес-навчання та прикладні майстер-класи по вибору та впровадженню технологій точного землеробства, налаштуванню техніки.

В рамках пленарної частини заходу усі бажаючі змогли приєднатися до обговорення кейсу «Оцінка якості посіву, вибір сівалки» від Володимира Кравцова. Він розповів про висновки, що були зроблені за результатами тестування сівалок точного висіву та демонстраційного посіву.

За словами Володимира Кравцова, всім учасникам демопосіву були забезпеченні рівні умови: 0,3 га для посіву та єдиний передпосівний ґрунтообробіток. Усі сівалки використовували єдиний гібрид соняшнику WOLLF (посівний матеріал надав насіннєвий партнер проекту «УКАБ Агротехнології 2021. ЦЕНТР» – компанія RAGT).

«Підрахунок проводили три експерти. Порахувати 150 рослин – це дуже трудомістке заняття й зайняло три години», – підкреслив Володимир.

Під час демопоказів в польових умовах тестували: зернозбиральні комбайни, сівалки та посівні комплекси, розкидачі мінеральних добрив, самохідні та причіпні обприскувачі, агродрони, агрегати strip-till, глибокорозпушувачі, плуги, дискові борони, дисколапові агрегати. Після демонстрації кожної одиниці техніки група експертів, яка складалася з профільних спеціалістів – агрономів, інженерів, науковців – давала свою оцінку кожному агрегату згідно технічних характеристик та виробничого завдання. Також в рамках «УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР» відбувся справжній батл дронів-обприскувачів – XAG XP 2020 та Lovol  Lj16L-606. 

У виставковій зоні більше 60 компаній представили інноваційні агротехнології та актуальні рішення для агробізнесу.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити ще більше корисних заходів. А вже зовсім скоро, 9 вересня, організатори заходу проведуть ХІI Міжнародну конференцію «Ефективне управління агрокомпаніями», яка зарекомендувала себе як аграрна подія №1 в Україні. Відвідування конференції є обов’язковим для тих, хто одночасно хоче дізнатися про інновації в управлінні агрокомпаніями та технології від кращих практиків.

Не вагайтесь! Більше про захід за посиланням: https://bit.ly/3lpXQv9

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *